Hidroabrázió – ultrahangos peeling

hidroabrazio-ultrahangos-peeling-01

A hidroabráziós készülék kezelőfeje másodpercenként több tízezer rezgést bocsát ki, mely a nedvesített bőrfelülettel érintkezve kíméletesen választja le az elhalt szarulemezkéket, felületi szennyeződéseket, mirigyváladékot és bomlástermékeket. A pólusok felszínhez közeli szakaszát eredményesen tisztítja, így segítve a bőr funkcionális működését, a faggyú bőrfelszínre ürülésének természetes folyamatát.

A kezelés hatékonyságának fokozására nem „simán” vizet használok. Az adott kozmetikai kezelés tonikos oldatát ecsettel viszem fel az arcra a hidroabrázió használata közben, hogy a lehető legtökéletesebben készítsem elő a bőrt az aktív hatóanyagok befogadására. Az arcbőr keringése és oxigenizációja élénkül, a hajszálerek áteresztőképessége megnő. Ez az állapot megfelelő előfeltételt biztosít az öregedéssel járó bőrtünetek kozmetikai kezeléséhez.

A hidroabrázió a kezelés része,

önmagában nem elegendő. A kozmetikai kezelésekben történő használata nem terheli meg a végösszeget! A kezelési metódusok egymásra épülnek, minden vendéggel személyre szabottan az ingyenes konzultáción megbeszéltek alapján. 🙂


Kovarcsik Detti Kozmetika  |  Képek és szövegek szerzői jogvédelem alatt állnak  ©  2015 - 2023.  |  Adatvédelmi tájékoztató  |  Az oldalt készítette: SzJev


Kovarcsik Detti Kozmetika
Képek és szövegek szerzői jogvédelem alatt állnak  ©   2015 - 2023.
Adatvédelmi tájékoztató
Az oldalt készítette: SzJev